اين سوالي است که اکثريت تماس گيرندگان از بنده مي پرسند ، مي بايست عرض کنم  شخص من نيز در ابتدا به آن فکر ميکردم ، سوالي که اينروزها بخاطر مشکلات اقتصادي فراوان با نگراني در موقع انتخاب  هر شغلي از خود مي پرسيم و اينکار هم مثل بقيه آنها ، و اما تجربه شخصي اينجانب که امکان دارد صحيح بوده يا حتي غلط باشد بهر حال سوال سختي است چون هر نسخه اي را نمي توان براي همه پيچيد ، نظر اول من اينست که اگر در اين کار عشق و علاقه وجود نداشته باشد کار بسيار سخت و طاقت فرسايي خواهد شد و حتما از آن خسته و دل زده شده ، ميزان موفقيت در آن بسيار پايين خواهد آمد چون شما با آوردن حتي يک حيوان  انگار يک بچه به خانه آورده ايد با اين تفاوت که او نه زبان دارد و نه ميتواند بخندد يا گريه کند که مثلا دل درد دارم حال براي ايجاد سالن پرورش قناري در اصل شما يک سراي سالمندان تاسيس نموده ايد که لحظه اي نمي توان آنان را تنها گذاشته ، به مسافرت برويد يا در روز حداقل دو بار به آنجا سر کشي نکنيد ، دوم اينکه فقط سود جويي در اين شغل شايد ابتدا خوب باشد

ولي به سرعت باعث شهره شدن شما بعنوان يک فردي که سود جو  بوده و فقط فکر فروش پرنده هاي خودش است خواهد گرديد و خيلي سريعتر از آنچه که فکر ميکنيد حتي به شما زنگ هم نميزنند ، متاسفانه داريم افرادي را که اسمي در کرده اند و حتي قناري هاي ديگران را که گمنام هستند را خريده و حلقه خود را که راه و روش خودش را داشته انداخته و به قيمتهاي خيلي بالاتر مي فروشند که خوب مردم ما زرنگند و آن شخص بايد فکر کار ديگري باشد ، هر کاسبي که انصاف داشته باشد مورد احترام همه هست و روزي او زياد است، نکته سوم پرسو جو و م با افراد کهنه کار و باتجربه در اين حرفه مي باشد هر ميزان که سوال کنيد ضرر نکرده و مي توانيد تصميم  صحيح تري بگيريد ، خود بنده شايد در اول خيلي چيزها را ندانسته انجام دادم که خوب خسارتش را هم دادم ، از سوال خجالت نکشيد و نگوئيد که کسي راز شغلش را فاش نمي کند ، همه اينطور نيستند ، مورد مهم بعدي نوشته هاي اينترنت است ، درست است که الآن هم داريد اين مطلب را از اينترنت مي خوانيد اما آگاه باشيد هر گردي ، گردو نيست ، چيزهايي که روي وب يا اينترنت است داده هستند نه اطلاعات ، *** منصور والا 

يعني اينکه صحت و درستي آنها مشخص نيست براي همين گفتم داده ، ولي اگر مرجع شناخته شده صحيح بودن آنرا اتائيد کند آنموقع  آن اطلاعات خواهد بود پس  به هر موضوعي روي وب اعتماد نکنيد همانطور که بارها گفتم اکثرا کپي از روي يکديگر هستند بدون اينکه تجر به اي پشت آن باشد ، گفتم اکثرا  نه  همه  چون به سايتي جسارت نمي کنم ، آيتم مهم بعدي سرمايه است ، مسلما با پول کم فقط وقتمان را تلف مي کنيم اين بدان معني نيست که نسنجيده همه سرمايه مان را ناگهان در اينکار بياوريم ابتدا عرض کردم حتما با م و اينکه از کم شروع کنيم و بعد از يکي دو سال اگر خوب بود آنوقت سرمايه گذاري خوبي داشته باشيم ، مسئله بعدي که خيلي ها اشتباه ميکنند اينست که از همان آغاز سراغ خريدن نژادهاي گران مي روند مثل جيبوس يا رسمي بلند يا فر ،  که هم پرورش آنها سخت بوده و هم نياز به داشتن تجربه بالايي دارد،  مورد بعدي ، درک اين موضوع است که خيلي ها اشاره ميکنند و ميگويند ما چند ساله قناري داريم ، توجه کنيد که داشتن يکي دو جفت قناري در منزل  اصلا قابل مقايسه با زدن سالن پرورش قناري نيست چون نياز به داشتن مکان مناسب که مي بايست دستگاه تنظيم نور ،دما ، رطوبت ، و هواکش و  مهتابي و بخور سرد همچنين انواع داروها ، ويتامين ها ، مکمل ها و البته انواع دانه ها و قفس هاي استاندارد سالنهاي قناري که به آن قديميها قفس غلامي مي گويند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش های لیندا Jon سنجش Sanjesh Micah Andrew Computer Supply Store سایت مرجع دانلود پایان نامه - تحقیق - پروژه